Kristal Tıpa (Arsen Lüpen Bütün Maceraları, #2) Maurice Leblanc

ISBN: 9789758621590

Published:

Paperback

239 pages


Description

Kristal Tıpa (Arsen Lüpen Bütün Maceraları, #2)  by  Maurice Leblanc

Kristal Tıpa (Arsen Lüpen Bütün Maceraları, #2) by Maurice Leblanc
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 239 pages | ISBN: 9789758621590 | 6.77 Mb

Efsanevi hırsız Arsen Lüpen ve iki adamı milletvekili Daubracqin evine soyguna giderler. Soygunda Lüpenin adamlarından Vaucheray evin uşağını öldürmek zorunda kalır. Lüpenin kendi elleriyle polise teslim etmek zorunda kaldığı iki adamından biriMoreEfsanevi hırsız Arsen Lüpen ve iki adamı milletvekili Daubracqin evine soyguna giderler. Soygunda Lüpenin adamlarından Vaucheray evin uşağını öldürmek zorunda kalır. Lüpenin kendi elleriyle polise teslim etmek zorunda kaldığı iki adamından biri olan Gilbert suçsuzdur ve onu kurtarmak için hemen kolları sıvar.Lüpen, araştırmasını derinleştirdikçe şaşırtıcı ve gizemli olaylarla karşılaşır.

Ortada Yirmi Yediler Listesi adlı bir belge dolaşmaktadır. İlginç olan, bu gizemli listeyi elinde bulunduran ismin milletvekili Daubracqin olması ve kristal bir tıpanın içinde sakladığının düşünülmesidir.Lüpen, kısa sürede şantajlara, cinayetlere neden olan bu listenin ve dolayısıyla kristal tıpanın peşinde birçok kişinin olduğunu öğrenir.

Kristal tıpanın sırrı nedir? Yirmi Yediler Listesi kimleri niçin ilgilendirmektedir. Milletvekilinin peşinde başka kimler vardır? Lüpen bu karmaşık ve gizemli ilişkileri çözme noktasında başarılı olabilecek mi? Yoksa...Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kristal Tıpa (Arsen Lüpen Bütün Maceraları, #2)":


official-file.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us